(0506) 470 32 03
(0546) 262 79 99

Bölgeler / Eskişehir Yol Yardım

Araçlarımız (otomobillerimiz vb) hayatımızın önemli bir parçasıdır. Bizim için hayatı büyük oranda kolaylaştırdıklarından gündelik yaşantımızda ya da acil durumlarda hemen aracımıza koşuyoruz. Gerek uzun yıllar kullanabilmek gerekse de acil durumlarda problem yaşamamak için araçlarımıza iyi bakmaya çalışıyoruz.
 
Araçlarımızın ne kadar önemli olduğunun farkında olsakta bazı zamanlar bakımlarını aksatabiliyor, sorunlarını çözmeyi erteleyebiliyoruz. Bunlar da aracımızın aniden sorun çıkarmasına neden olabiliyor. Bazen de bakımlarını düzenli yaptırmamıza, onlara çok iyi bakmamıza rağmen beklenmedik sorunlar çıkabiliyor. Öyle veya böyle aracımızda problemler yaşamamız kaçınılmaz oluyor.
 
Böyle durumlarda yaşadığımızın problemin en kısa sürede çözülmesi oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Seyahatleriniz sırasında ya da daha yola çıkmadan araçlarınız da birçok problemle karşılaşılabiliyor, bu problemler yolda kalmanıza, işinize gecikmenize ya da hayati öneme sahip yapmanız gereken şeylerin önüne geçebiliyor. Su kaynatma, lastik patlaması, trafik kazaları… bunlar sadece birkaçı. Eskişehir Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz anda gece gündüz fark etmeksizin yanınızdayız.  Tek başınıza müdahale edemediğiniz bu gibi durumlarda size en kısa sürede profesyonel yol yardım hizmeti verecek bir firmaya ihtiyacınız oluyor.
 
İşte bu durumda devreye işinde uzman ve titiz ekibiyle 7 24 hizmet veren Eskişehir Yol Yardım firmamız devreye giriyor. Haftanın her günü dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz, otomobil tamir-bakımı, yedek parça temini ve oto kurtarma alanları dahil çok geniş bir faaliyet yelpazesine sahip firmamız hizmetinizde. Tek yapmanız gereken 05000000000 numarasından bize ulaşarak sorununuzu bildirmek. Siz bize ulaştıktan sonra ekibimiz en kısa sürede sorununuzu çözebilmek için yola çıkar. Hizmet almak için Eskişehir’in tüm ilçelerinden bizi arayabilirsiniz.